foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


Life is racing, everything else is just waiting.

Podzimní Násedlovice Pódiový závěr vrchařské sezony
Předposlední zářijový víkend jsme se vydali na závěrečný (pro náš tým) závod serálu ZAV KW Berg-Trophy 2007 do Násedlovic. 
Po technických problémech, které nás potkaly v předchozím závodě v Divákách jsme tentokrát neponechali nic náhodě a pečlivou přípravou minimalizovali pravděpodobnost nějakých potíží. Upravovali jsme mechanismus řazení a kompletně přepracovali systém nasávání vzduchu do motoru. Stejně jako v závodě ve Šternberku jsme pořídili i nějaké onboardy, snad najdeme konečně trochu času na jejich zpracování ;-) 
Už sobotní treninky naznačily, že Násedlovice jsou Davidovou oblíbenou tratí a tak jsme pomýšleli na nějaké lepší umístění v juniorské kategorii. Konkurence však byla nesmírně silná (dvě Subaru Impreza WRX Sti, Opatřilův Golf VR6 s turbem, které by natlačilo i Tatru 815 a v neposlední řadě spousta Éčkových speciálů, které váží asi polovinu našeho Escorta). Přes to všechno se Davidovi podařilo v obou sobotních jízdách zajet velmi dobré časy a čtvrté místo považujeme za úspěch. 
V neděli se situace ještě malinko vylepšila a tak v součtu bodů za oba dny nakonec David skončil třetí. Za zmínku stojí i skutečnost, že za sebou nechal obě Subaru a dokonce i věčného rivala Martina Zimáka na Peugeotu 106.