foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


Life is racing, everything else is just waiting.

tz nasedlovice

Berg-Trophy startuje.

V prvním ostrém startu v mezinárodním seriálu závodů automobilů do vrchu, KW BERG-TROPHY 2007 v Násedlovicích se Davidovi podařilo splnit týmový cíl a dostat se do první desítky. 
Na velmi náročné a rychlé trati v Násedlovicích se David poprvé postavil kompletní špičce seriálu a mohl tak v reálu porovnat možnosti svoje i auta. Vzhledem k tomu, že veškeré tratě jsou pro nás nové, rozhodli jsme se pojmout sobotní závody jako trenink a na výsledek se soustředit až v neděli. V horkém počasí na poměrně kluzkém povrchu zajel David v tréninku 8. čas ve své třídě (z celkového počtu 19 jezdců), přičemž v porovnání s vozy podobného výkonu a váhy jsme patřili k nejrychlejším. V první závodní jízdě pak David zajel 9. čas, ve druhé si dokonce ještě polepšil o jednu příčku a zároveň i čas o dvě a půl desetiny. Součtem časů jsme nakonec obsadili 9. místo ve skupině a 64. absolutně z celkového počtu 131 startujících. 
Následující závody v maďarském Parádsasváru z organizačních důvodů neabsolvujeme a budeme se soustředit na úpravy vozu a zúročení zkušeností získaných v Násedlovicích.